top of page

Hakkımda 

İlk öğretim ve lise eğitimimi Mardin'de aldım. 
Lise dönemlerinde özellikle felsefeye olan ilgim  bir çok filozof ile ilgili okumalar yapmama ve bu bağlamda insan doğasını anlamaya yönelik uğraş içinde bulunmama vesile oldu.  Lise eğitiminin henüz ortalarındayken felsefe sevgisi beni Psikoloji bilimiyle tanıştırdı ve bu sebeptendir ki tercihlerimin tümü Psikolojiden yana oldu ve İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazandım. 


Bu şehrin bana olan katkılarını sanırım saymakla bitiremeyeceğim.  Özellikle mesleki doyum ve tecrübe, insan ilişkileri, sosyal olanaklar bu katkıların başında gelenler.

Burda geçirdiğim 4 senenin Ardından ,mezun olduktan 1 ay sonra hayatımın dönüş noktası olarak değerlendirdiğim iş deneyimi ve aynı zamanda zorunlu görev olarak Askeri personel statüsünde Türk Silahlı Kuvvetlerinin Rehberlik ve Danışma   Merkezi (RDM)  bünyesi altında,  Şırnak'ın Uludere ilçesinde yaklaşık olarak 11 ay boyunca Yedek Subay pozisyonun da askeri personele Psikolojik destek sağladım. Bu deneyim teoriden pratiğe geçişi sağladığı gibi Psikolojiye olan aşkımı da pekiştirdi.

Zorunlu görevi tamamladıktan hemen sonra dönmüş olduğum Mardin de  Sağlık bakanlığı bünyesinde özel kurum niteliği taşıyan Psikoteknik Merkezini açtım ve yine binlerce insan ile tanışma şansına nail oldum.  Yaklaşık 1.5 senelik yoğunluğun ardından özel bir Rehabilitasyon Merkezinde özel gereksinimli bireyler ve ailelerine 1 senelik hizmette bulundum.

Bu süreçler içerisinde aktif olarak seans uygulamalarımı aksatmadan devam ettirdim.  2021 senesinin sonlarına doğru kendi danışmanlık merkezimi açıp daha profesyonel çalışmaya yönelik adımı attım. Merkezimizin ismini evvelden beri ilgi duyduğum, neznimde psikolojide de büyük yeri olan filozof Sokrates'in adına atıfta bulunarak "Sokrat Psikolojik Danışmanlık " Merkezi olarak belirleme kararını  aldım. 
Aktif olarak bilimde yer edinmiş olan Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Oyun terapisi , EMDR teknikleri ile Aktif biçimde hizmetim devam etmektedir.

bottom of page